^ Back to Top

1%

APEL O POMOC

Przekaż 1 % podatku

KRS 0000037904

Cel szczegółowy: 11927 Emilia Wójtowicz, Słupia

Emilka ma 9 lat. Jest dzieckiem leżącym, nie widzi i ma głęboki niedosłuch, ponadto cierpi na padaczkę lekooporną. Wszystkie dolegliwości związane są z wadą genetyczną. Ze środków zgromadzonych na subkoncie Emilki do tej pory zakupiliśmy fotelik samochodowy, pionizator, platformę pionową, lekarstwa, akcesoria do rehabilitacji. Obecnie zbieramy środki na zakup nowego wózka inwalidzkiego, którego córka będzie używać w Ośrodku rewalidacyjno – wychowawczym.

Prosimy o pomoc

Joanna i Adam Wójtowiczowie

 

 

KRS 0000037904

Cel szczegółowy: 16505 Korecki Kamil, Kisielówka


13-letni Kamil Korecki od urodzenia zmaga się z ciężkimi schorzeniami. Gdy przychodził na świat, doszło do okołoporodowego uszkodzenia mózgu. Konsekwencją tego jest epilepsja, małogłowie, opóźnienie psycho-ruchowe, przykurcz mięśni, koślawość, końsko-szpotawe kończyny dolne, skolioza oraz małopłytkowość idiopatyczna.

 Kamilek nie chodzi, w dodatku ma trudności z prawidłowym utrzymaniem postawy podczas siedzenia. Jego codzienne funkcjonowanie jest całkowicie uzależnione od drugiej osoby. W najbliższym czasie niezbędny jest zakup podnośnika, który znacznie ułatwi rodzicom dziecka sprawowanie nad nim opieki.

 

prosimy o pomoc

Władysława i Janusz Koreccy

 

Jesteśmy wdzięczni wszystkim, którzy w poprzednich latach wsparli nas przekazując 1 % podatku. Dzięki Wam opieka nad córką i jej codzienne funkcjonowanie jest łatwiejsze.

Serdecznie dziękujemy!